Slytech

Připravili jsme pro Vás nové stránky našeho zastoupení značek Shred a Slytech pro Českou republiku a Slovensko. Nabízíme Vám zde informace o aktuální kolekci a zejména také, kde můžete nalézt naše prodejce a zboží si osobně prohlédnout a zakoupit. Rovněž zde představíme technologie, díky kterým patří výrobky značky Shred mezi ty mimořádně kvalitní a bezpečné.

Momentálně máme již skladu a také samozřejmě u našich prodejců populární vestičkové chrániče páteře Slytech 2nd Skin a netrpělivě očekáváme zásilku zcela nových páteřáků z nového materiálu Slytech 2nd Skin XT.

Slytech byl mezi úplně prvními výrobci, kteří před zhruba 5 lety přišli s konceptem měkkého chrániče páteře. Přestože zpočátku tomuto příliš nikdo nevěřil, po pouhých pár letech na trhu se dnes o tzv. "měkké" páteřáky snaží prakticky každý výrobce. Pro nadcházející sezonu si Slytech připravil zcela nový materiál Slytech 2nd Skin XT, který nabízí ještě mnohem větší ochranu a také komfort při používání - více se o použitých technologiích dozvíte v sekci Slytech Technologie.

Pro názornou ukázku rozdílu mezi klasickým chráničem páteře a našemi chrániči Slytech, jsme si pro vás připravili následující video (testované materiály jsou v následujícím pořadí: klasický plastový páteřák, populární oranžový materiál, Slytech 2nd Skin, Slytech 2nd Skin XT). Jedná se o ukázku absorpce nárazu jednotlivých materiálů...

 

 

 

 

 Váš Slytech team

kolekce 2O13/2014 v prodeji

 

JUMPARK  Ski Kurzy

 

ShredSlytech